Junior Account Executive - Personal PR

Personal PR Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- wsparcie w obszarze media relations, social media,
- udział w realizacji projektów prowadzonych dla dużych marek,
- współtworzenie kampanii marketingowych,
- wsparcie w organizacji eventów i szkoleń,
- prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku, Twitterze i Instagramie,
- tworzenie raportów i analiz social media oraz wsparcie całego zespołu w pracy nad bieżącymi projektami,
- przygotowanie i redagowanie tekstów i materiałów prasowych,
- dystrybucja materiałów prasowych do mediów,
- sporządzanie raportów prasowych, z monitoringu mediów oraz raportów z bieżących działań,
- rozbudowa bazy mediów oraz inicjowanie kontaktów z dziennikarzami.

Oferujemy:

- pracę w cenionym w branży PR zespole,
- uczestnictwo w eventach realizowanych przez agencję, m.in. social media convent,
- indywidualny budżet roczny na szkolenia,
- program szkoleń wewnętrznych,
- możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych projektów PR,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- dodatek na badania medyczne.

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów,
- doświadczenie w PR i marketingu,
- znajomość języka angielskiego,
- bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Power Point),
- umiejętność redagowania tekstów w języku polskim i angielskim,
- nastawienie na współpracę i elastyczność w budowaniu relacji z pracownikami,
- umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach,
- znajomość rynku mediów i social media,
- zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność, obowiązkowość.

Jeżeli spełniasz nasze wymagania odnośnie tego stanowiska, a z drugiej strony podoba Ci się to, co oferujemy, wyślij nam swoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do CV prosimy dołączyć zapis: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz 883").

Prezentacja firmy

Personal PR z siedzibą w Gdańsku jest agencją PR full service. Działania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media