Opis stanowiska pracy

Jesteś młodą, ambitną osobą i chcesz zdobywać doświadczenie w dziedzinie e-commerce? Jesteś pracowity(a) i otwarty(a) na zmiany? Szukasz pracy, w której nauczysz się ciekawych rzeczy, będziesz brać udział w aktualnie realizowanych projektach oraz wdrożysz swoje własne pomysły?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie interesującą propozycję: porównywarka cen Okazje oferuje pracę na stanowisku Junior Account Assistant w dziale Sprzedaży.

Okazje jest dynamicznie rozwijającą się porównywarką cen. Na serwisie prezentujemy 14 mln ofert z blisko 2,8 tys. sklepów internetowych. Miesięcznie z naszego serwisu korzysta ponad 4,5 mln. Internautów. Rozwijamy się błyskawicznie, dlatego szukamy pasjonatów chętnych do wyzwań i nauki.

Czym będziesz się zajmować

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji.
  • Utrzymywanie i pielęgnowanie kontaktów z obecnymi klientami.
  • Nadzorowanie procesu integracji sklepu internetowego z porównywarką Okazje.
  • Udział w projektach rozwijających serwisy internetowe grupy Okazje.
  • Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów sprzedaży (w tym wspomaganie wprowadzania na rynek nowych produktów).
  • Uaktualnianie spisu obowiązków, procedur i dokumentów traktujących o sposobie wykonywania pracy.
  • Raportowanie realizacji wyznaczonych celów.

Co oferujemy

  • Pracę w młodym i zgranym zespole nad znanym, ciekawym i błyskawicznie rozwijającym się projektem.
  • Atmosferę startup-u z bardzo dobrym przepływem informacji wśród zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizowania własnych pomysłów w miejscu pracy.
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów.
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów.
  • Możliwość awansu wraz z rosnącą kompetencja i zakresem odpowiedzialności.

Wymagania

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Umiejętności pracy z klientemi
  • Silnego zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Łatwości nawiązywania kontaktów
  • Zdolności negocjacyjnych
  • Pełnego zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • Biegłej umiejętności obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • Umiejętności pracy samodzielnej oraz w grupie
  • Pogody ducha, energii oraz sumienności
  • Inicjatywy, ale też konsekwencji we wprowadzaniu w życie swoich pomysłów.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (popularne portale, sklepy internetowe, serwisy tematyczne)
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (call center)
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Nienaganna dykcja
  • Znajomość rynku e-commerce
  • Predyspozycje analityczne

Jeśli chcesz z nami pracować, ale inne obowiązki uniemożliwiają Tobie pracę na pełen etat- daj nam znać i zaaplikuj.

Miejsce pracy: Łódź - centrum miasta

Dołącz do nas!

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Do CV prosimy dołączyć krótki opis najważniejszych zrealizowanych do tej pory projektów i referencje. Zastrzegamy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Grupa Okazje jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce