Jubiler/ Specjalista ds. skupu

Mennica Skarbowa S.A.

00-013 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mennica Skarbowa S.A. to jeden z największych sprzedawców złota inwestycyjnego oraz innych metali szlachetnych w Polsce. Od maja 2012 r. spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych na rynku NewConnect. Sprawia to, że jest spółką publiczną prowadzącą swoją działalność w sposób przejrzysty i transparentny zgodnie z wytycznymi Giełdy Papierów Wartościowych (GPW), a także Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

Opis zadań przyszłego pracownika:

- wycena inwestycyjnych metali szlachetnych

- wycena biżuterii

- kontakt bezpośredni z klientami

- sporządzanie dokumentacji księgowej i kasowej

- prowadzenie magazynu

Wymagania

- biegła obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office

- komunikatywność, samodzielność

- zdolności organizacyjne

- wysoka kultura osobista

- zaświadczenie o niekaralności

- inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Dodatkowymi atutami będą:

- ukończony kurs obrotu złotem dewizowym

- doświadczenie w drobnych naprawach i usługach złotniczych

- znajomość wyceny diamentów

Oferujemy:

- szkolenia

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

- miłą i przyjazną atmosferę pracy w centrum Warszawy

Prezentacja firmy

Spółka notowana na GPW, zajmuje się obrotem metalami i kamieniami szlach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie