Job for native-speakers / Praca dla lektorów i native-speakerów

Supreme

Warszawa, 02-570, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Job for native-speakers of English, Swedish, Spanish, Italian, French and German at Mokotów, Wilanów or in the Center of Warsaw.
In the title of your email please indicate the language.
Please, send your CV.

Praca dla lektorów i native-speakerów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, szwedzkiego w szkole językowej na Mokotowie, Wilanowie i Centrum.
W tytule wiadomości proszę wskazać język.
Proszę przesłać CV.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Biurem Tłumaczeń istniejącym na rynku od 2003 roku. Ofer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia