Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Tworzenie interfejsów pomiędzy aplikacjami
  • Tworzenie rozwiązań automatyzujących pracę
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój aplikacji ING Services Polska
  • Współpraca z klientami z Grupy ING oraz możliwość udziału w międzynarodowych projektach

Wymagania:

  • Znajomość JavaScript, innego języka programowania
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją aplikacji (API, Web services itp.)
  • Znajomość obsługi serwerów WINDOWS lub LINUX
  • Analityczne myślenie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Skuteczność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość innego języka programowania
  • Doświadczenie w administracji aplikacjami

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Analityka, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Konsulting, Praca Bankowość