Relyon Recruitment (pl)

JavaEE Developer

Miejsce pracy:

Obowiązki

• Tworzenie aplikacji w technologii Java EE.

Wymagania

• 2 lata doświadczenia w projektach JEE.

• znajomość JPA, EJB, JSF, JBoss, Seam.

• Znajomość bazy danych Oracle lub MS SQL.

Mile widziana znajomość:

• SOA, wzorców projektowych.

• SOAP, REST, HTTP.

Idealnie pasujesz do naszego zespołu, jeśli:

• Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracować w zespole.

• Chcesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe.

• Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań to Twoje hasło przewodnie.

• Sprawnie organizujesz sobie pracę.

• A innowacyjność i kreatywność to Twoje drugie imię.

Oferujemy:

• Świetna atmosfera i ludzie nastawieni na współpracę.

• Elastyczne godziny pracy.

• Duże projekty i ambitne wyzwania.

• Pokoje relaksu (Piłakrzyki, Xbox, Darty itp.).

• Imprezy sportowe, integracyjne oraz rodzinne.

• Warsztaty dla Twoich dzieci podczas wakacji oraz ferii zimowych.

Dlaczego Relyon?

Jako Twoi partnerzy w rekrutacji chcemy wykorzystać nasze specjalistyczne doświadczenie, znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i być na każdym etapie Twojego procesu zatrudniania.
Chcesz wiedzieć więcej?
A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy z Tobą o tej lub o innych ofertach!

Relyon Recruitment (pl) office@relyon.pl
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!