Java Team Leader

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1121530

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Zadania:
• Zarządzanie pracą zespołu developerów oraz dbanie o ich rozwój
• Decyzyjność i egzekwowanie zadań
• Monitorowanie postępów pracy członków zespołu
• Wsparcie (coaching) mniej doświadczonych developerów
• Projektowanie i rozwój nowoczesnych web aplikacji w Java 11
• Tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu, który sam się dokumentuje
• Dotrzymywanie terminów
• Udział w zespole Scrum
• Dzielenie się wiedzą i pozytywne nastawienie do projektów

Wymagania:
• Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w zespole wytwarzającym oprogramowanie
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
• Otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność
• Dokładność i systematyczność
• Chęć zdobywania i dzielenia się wiedzą
• Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Dobra znajomość zagadnień Programowania Obiektowego w Java i wzorców projektowych
• Doświadczenie w pracy z technologiami: Java (minimum Java 8), Spring, Spring Boot, Hibernate, REST, SOAP, systemem kontroli wersji GIT
• Korzystanie z DRY, SOLID, KISS
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych, PL/SQL i ORM
• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy:
• Współpraca w oparciu o B2B
• Atrakcyjne stawki
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland