Java Team Lead

Euvic Sp. z o.o. - pl
Euvic – już od kilkunastu lat działamy w obszarze usług informatycznych.

Nasz zespół to dziś ponad 700 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy informatyczne z całej Polski - ponad 2000. Pracujemy w 15 siedzibach w Polsce i w 3 poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy przede wszystkim najnowsze technologie Java oraz .Net, nasze projekty to głównie systemy webowe oraz aplikacje mobilne.

Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów IT jak i początkujących pasjonatów technologii informatycznych.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
44-100 Gliwice
Liczba wakatów
1
Minimalne doświadczenie
Od 3 do 5 lat
Rodzaj umowy
Na czas nieokreślony
Wymiar etatu
Pełny etat
Wynagrodzenie
? - ? / ? (Brutto)

Hycom S.A.

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone rozwiązania omnichannel commerce. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu członków zespołu oraz zdolnościom technologicznym i integracyjnym budujemy innowacyjne rozwiązania łącząc wszystkie kanały obsługi klienta: internet, aplikacje mobilne, punkty sprzedaży w jedno spójne doświadczenie klienta.

Opis Stanowiska:

• Zarządzanie kilkuosobowym zespołem programistów Java

• Projektowanie architektury systemu

• Przygotowywanie dokumentacji technicznej

• Weryfikacja jakości dostarczanych rozwiązań

• Udział w implementacji aplikacji w języku Java

• Motywowanie członków zespołu

• Współpraca z innymi liderami i zespołami

Wymagania:

• Co najmniej 6 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu i projektowaniu aplikacji JEE

• Co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kilkuosobowego zespołu

• Doświadczenie w zbieraniu i dokumentowaniu wymagań biznesowych oraz przygotowywaniu dokumentacji technicznej (UML)

• Bardzo dobra znajomość JEE i Spring Framework

• Dobra znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript

• Praktyczna znajomość wzorców projektowych

• Praktyczna znajomość baz danych, języka SQL i/lub PL/SQL

• Doświadczenie w integracji systemów informatycznych zgodnie z paradygmatem SOA

• Doświadczenie w różnych metodologiach prowadzenia projektów: Waterfall/Scrum

• Znajomość narzędzi: Maven, SVN, GIT, Jenkins, JIRA

• Dobry przegląd narzędzi i technik stosowanych w obszarze Quality Assurance: JUnit, analiza statyczna kodu, testy wydajności (JMeter)

• Znajomość języka angielskiego

• Otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć do poznawania nowych technologii

• Znakomita samoorganizacja i zorientowanie na cele

• Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane, ale naprawdę niekonieczne:

• Znajomość SAP Hybris

• Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

• Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą

• Elastyczny czas pracy

• Kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju

• Wsparcie doświadczonych liderów IT

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Prywatną opiekę medyczną

• Dofinansowanie pakietu sportowego

• Ubezpieczenie grupowe.

Hycom. Say Hy to the future.

Prosimy również o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Hycom SA oraz pozostałe Spółki Grupy EUVIC (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych oraz że dane te podaję dobrowolnie.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.