Satlan Sp. z o.o.
Satlan Sp. z o.o. Satlan Sp. z o.o. Satlan Sp. z o.o.
Firma SATLAN zajmuje się wdrożeniami systemów telekomunikacyjnych dla telewizji i transmisji danych. Współpracując z wieloma międzynarodowymi producentami i instytucjami, firma Satlan aktywnie uczestniczy w rozwoju najnowszych technologii. Klientami firmy są operatorzy sieci telekomunikacyjnych oraz nadawcy oferujący dostęp do nowoczesnych usług telewizyjnych.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

JAVA DEVELOPER

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyła w tworzeniu zaawansowanych systemów video, projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania oraz prowadzeniu dokumentacji związanej z projektem.

Wymagania:

  • biegła znajomość Javy
  • min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu od podstaw aplikacji serwerowych w środowisku Java EE
  • doświadczenie w projektach korzystających z baz NoSQL (preferowana Cassandra)
  • bardzo dobra znajomość Spring Framework
  • doświadczenie z Web Services (w szczególności REST)
  • znajomość Tomcat/JBoss lub innego serwera aplikacji
  • praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (preferowany git)

Mile widziane:

  • znajomość UML
  • relacyjne bazy danych (SQL)
  • doświadczenie z JPA/Hibernate
  • znajomość HTML, JSON, XML, REST, AJAX, Javascript
  • praca w środowisku Agile

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w zgranym zespole i międzynarodowym otoczeniu
  • Dostęp do najnowszych technologii branżowych
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i możliwość awansu
  • Dużą samodzielność w pracy
Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.