Gorilla Group Sp. z o.o.

Java Developer

Od: Gorilla Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Przez 22 lata, firma Gorilla zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem rozwiązań e-commerce. Jesteśmy zorientowni na klienta, i szukamy zaradnych, zmotywowanych i utalentowanych osób, które pomogą nam wyprzedzać oczekiwania naszych klientów na każdym kroku. Oferujemy pracę pełną wyzwań i satysfakcjonujące środowisko, w którym będziesz miał okazję pracować wśród wiodących marek, współpracować z jednymi z najzdolniejszych ludzi w branży i dzielić się naszym wspólnym sukcesem.

Rola Java Developer jest okazją, aby dołączyć do naszego zespołu we Wrocławiu i działać na projektach e-commerce (zbudowanych na platformie Hybris).

Zadania

  • Praca w międzynarodowym zespole przy tworzeniu aplikacji typu e-commerce w oparciu o platformę Hybris
  • Tworzenie nowego oprogramowania oraz rozwijanie istniejących aplikacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek informatyczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka Java (minimum 4 lata)
  • Dobra znajomość Spring Framework (w tym Spring MVC) oraz minimum 2 letnie doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowowych
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem zapytań typu SQL oraz z systemami ORM
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Lekcje angielskiego
  • Możliwość szkoleń i certyfikacji
  • Praca w międzynarodowym zespole na co dzień
  • Wyjazdy do biura w Chicago
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.