Java Developer

Devire

warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Obecnie dla naszego Klienta - firmy consultingowej IT - poszukujemy Senior Java Developerów, którzy dołączą do projektów Fintech na rzecz jednego z największych polskich banków.

Lokalizacja: Warszawa (bliska Wola lub Rakowiec)

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej, funduszy inwestycyjnych, automatyzacji procesów biznesowych w backoffice,
  • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji,
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence, UML i Enterprise Architect,

WYMAGANIA KONIECZNE:

  • Komercyjne doświadczenie ( około 5 lat)  w wykorzystywaniu wszystkich wymienionych technologii: Spring lub Java EE, Spring Data lub JPA, Hibernate, REST
  • Dobra znajomość systemów bazodanowych (w szczególności Oracle 10g i wyżej) w zakresie: pisanie wydajnych zapytań SQL, projektowanie i tworzenie struktur danych (tabele, indeksy, etc), znajomość zagadnień związanych z transakcjami i blokadami bazodanowymi

Bardzo dobra znajomość ww. technologii na poziomie pozwalającym na sprawne tworzenie aplikacji

WYMAGANIA POZOSTAŁE:

  • Preferowane doświadczenie z sektora bankowego lub publicznego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole, komunikatywność
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD
  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu Continuous Integration i przeglądania kodu (code review), doświadczenie z GIT, Gerrit, Jenkins (lub analogicznych)
  • Doświadczenie w zakresie audytu kodu (code review), refaktoryzacji kodu
  • Znajomość innych narzędzi / bibliotek: JAX-B, XSLT, Oracle PL/SQL
  • Znajomość metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum i narzędzi typu Jira / Confluence
  • Znajomość wzorców projektowych oraz wzorców architektonicznych
  • Doświadczenie we wdrażaniu funkcjonalności związanych z bankowością elektroniczną
Devire Devire Devire Devire