Java Developer

Moorgate

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Analiza wymagań funkcjonalnych, projektowanie i implementacja funkcjonalności
  • Rozwój oprogramowania w języku JAVA na platformie JEE wykorzystując m.in, Spring, Hibernate, Webservices
  • Przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi członkami zespołu developerskiego

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Bardzo dobra znajomość języka JAVA na platformie JEE
  • Doświadczenie w tworzeniu złożonym aplikacji webowych
  • Doświadczenie w bazami danych Oracle
  • Znajomość Spring, Hibernate
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania oprogramowania np. Maven, Jenkins, Git, Nexus
  • Doświadczenie z co najmniej z jednym z podanych rozwiązań- Weblogic, Websphere, Jboss, Tomcat
  • Mile widziane doświadczenie z JavaScritpt, AngularJS i możliwość poszerzenia swoich kompetencji o JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne i pakiet Multisport
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju

Prezentacja firmy

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca usługi adresowane do klientów,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy