Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko
JAVA DEVELOPER
Miejsce pracy: Radom

Wymagania:

- kompletna znajomość języka oraz technologii Java,
- znajomość technologii JEE
- wiedza w zakresie baz danych, w szczególności: projektowanie, tworzenie zapytań,
-wiedza w zakresie Oracle PL/SQL,
- wykształcenie wyższe informatyczne,
-minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego,
- wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność, odpowiedzialność,
- umiejętność analitycznego myślenia i planowania, pracy w zespole i samodzielność,

Oferujemy:

-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- międzynarodowe środowisko pracy,
- udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie,
- możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podnoszenia posiadanych kwalifikacji,
- doskonałą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji

Prezentacja firmy

Green Minds jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsultant... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy