Java Developer

VLOG 1

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

• Szansę rozwoju przez udział w ciekawych, niestandardowych projektach

• Przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi

• Wsparcie dla ciekawych inicjatyw

• Szkolenia, certyfikacje, uczestnictwo w konferencjach

• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności

• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Wymagania

Oczekujemy:

• Biegłej znajomości języka Java 8

• Bardzo dobrej znajomości Spring Framework

• Swobodnego poruszania się po Front- endzie ( Angular)

• Co najmniej trzyletniego doświadczenia w pracy z technologiami i językiem Java,

• Zaangażowania, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

• Umiejętności koordynowania pracy zespołu programistów

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie w obszarze płatnościowym

• Umiejętność programowania w Scali/Kotlinie/Groovym/JavaScript/Go/Python

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy