Java Developer

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1125855

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 100-120 zł/h netto
Dostępność: od zaraz, ewentualnie za miesiąc
Godziny pracy: elastyczne
Metodologia pracy:
  • Agile
  • ok. 30-osobowy zespół IT
  • code review, testy jednostkowe
  • testerzy w zespole
  • continuous integration

Opis projektu:
Produktem jest system CIAM (Customer Identity Access Management). W większości są to wewnętrzne systemy do zarządzania i kontaktowania się z klientami. Usługi kierowane przede wszystkim do banków i firm ubezpieczeniowych.

Zadania:
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania
  • Analiza potrzeb biznesowych oraz projektowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Java Developer
  • Znajomość Java 8+ (projekt jest w fazie przejścia na Java 11)
  • Znajomość Spring Framework / Spring-Boot, Hibernate i Apache
  • Doświadczenie w pracy z technologiami frontendowymi: HTML, CSS
  • Podstawowa znajomość Javascript (znajomość ReactJS i/lub Angulara mile widziana)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:
  • Doświadczenie z Secure Software Development
  • Znajomość OAuth 2.0, OpenID, SAML 2.0, OpenID Connect
  • Znajomość Nginx, Kubernetes, Gitlab, Docker, Android, iOS

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland