Opis stanowiska pracy

W Pragmatic Coders poszukujemy Java Developerów. Zarówno na pozycje Senior/Team Lead jak i Regular Developer.

Oferujemy pracę nad ciekawymi produktami zarówno dla dużych klientów jak i małych startupów. Głowne obszary w których działamy to FinTech, AI, BigData, e-commerce automation, systemy ERP i CRM etc. - ale oczywiście nie ograniczamy się do tego. Od czasu do czasu budujemy też nasze własne produkty (a raczej walidujemy hipotezy) oraz rozwijamy open source, więc raczej nikt się u nas nudzić nie będzie.

Bardziej niż ładne CV ze zdjęciem interesuje nas Wasze doświadczenie i to jak faktycznie pracujecie, więc idealnie by było gdybyście podsyłali też linki do profili na github/bitbucket. Jeśli nie macie nic czym chcielibyście/możecie się pochwalić podeślijcie CV - odeślemy proste zadanie do zakodowania.

Widełki

  • Senior Developer/Team Lead - 9-12k pln "na rękę" (na początek)
  • Regular Developer - 6-9k pln "na rękę" (na początek)

Definicje

Senior Developer - to osoba, która oprócz posiadanego doświadczenia i wiedzy technicznej jest w stanie przewodzić zespołowi i prowadzić projekt dla klienta. Przewodzić != zarządzać. (Czy wspomniałem że mamy płaską strukturę?).

Regular Developer - to osoba, która ma więcej niż 2 lata doświadczenia w programowaniu, spełnia powyższe kryteria (z naciskiem na TDD i Clean Code), oraz rozwiązuje problemy/tworzy nowe funkcjonalności/koduje szybko jak cholera.

Wszyscy pozostali to raczej Junior Developerzy (też czasem szukamy takich osób ale nie w tej chwili)...

Praca w fajnym biurze w Krakowie.

Aplikacja

Wymagania

Oczywiście mamy kilka wymagań:

  • Java 8
  • Spring Framework (Core, MVC, Data, Boot, Security)
  • Test-Driven Development
  • Hibernate
  • Maven
  • Git
  • Linux
  • Jedna z baz danych MySQL, PostgreSQL, MongoDB
  • English – upper intermediate B2+
  • KnockoutJS, jQuery, Twitter Bootstrap - jako nice to have

Prezentacja firmy

Pragmatic Coders - Disruptive Technologies Software House <br/> <br/>Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy