Cyclad Sp. z o.o.

Java Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

• Projektowanie nowej platformy zarządzania contentem video w architekturze SOA

• Transcoding plików video

• Współpraca z kilkoma zespołami z Polski i Szwecji

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

• 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• Znajomość frameworków Spring, Hibernate, JUnit

• Znajomość JAXB, JBoss, CAS, REST APIs oraz system Unix/Linux

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

• Współpracę w międzynarodowych zespołach projektowych

• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży VOD

• Elastyczne formy współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.