Java Developer, Wrocław

ProxiDock

Wrocław, 50-079, dolnośląskie

ProxiDock jest wrocławską firmą IT, tworzącą wiodące europejskie systemy E-Commerce. Nasz dynamicznie rozwijający się zespół tworzą doświadczeni programiści i architekci, kładący szczególny nacisk na jakość tworzonego produktu. Zachowując wyjątkową, otwartą atmosferę bierzemy udział w złożonych międzynarodowych projektach pełniąc rolę ekspertów w kwestiach technologii i procesów.

W naszym biurze w centrum Wrocławia poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, 50-079

Zadania

  • Projektowanie i implementacja aplikacji E-Commerce w technologiach Java / JEE
  • Praca w procesach agile / SCRUM bądź w klasycznych
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami programistów, analityków i testerów
  • Śledzenie i wdrażanie najnowszych trendów w dziedzinie technologii, technik programowania, procesów i narzędzi

Oczekiwania

  • Masz 2-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji serwerowych w Javie / JEE
  • Lubisz swoją pracę, jesteś informatykiem z krwi i kości
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności i nie boisz się otwartych dyskusji
  • Chętnie pracowałbyś/pracowałabyś w międzynarodowym otoczeniu

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe i pakiet socjalny
  • Wyjątkową kulturę firmową i bardzo doświadczony zespół
  • Możliwość poznania najnowszych technologii
  • Szczególnie interesujące międzynarodowe projekty
  • Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia i certyfikacje
  • Pomoc w relokacji do Wrocławia

Poszukujemy kandydatów, którzy mają charakter prawdziwych inżynierów i pragną głęboko zaangażować się w swoją pracę. Którzy cenią rozwój swoich umiejętności, dobrą atmosferę pracy i możliwość bezpośredniego obserwowania jej efektów.

www.proxidock.com