Java Developer Kraków (zdalnie, do 4 godzin dziennie)

Biksbit

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy utalentowanych osób pragnących ciągle się rozwijać.

Obecnie dla naszego klienta rozwijamy platformę webową opartą o Java EE z dziedziny Business Intelligence.

Twoja praca będzie polegać na implementowaniu nowych rozwiązań w języku Java EE oraz Java SE.

Pracując na tym stanowisku będziesz miał/miała możliwości:
- Skupić się na swojej pasji
- Mieć znaczący głos w sprawie technologicznego kierunku rozwoju produktów
- Brać udział w całym procesie budowy rozwiązań: od pierwszego szkicu do testów akceptacyjnych

Oferujemy:
Stawkę godzinową w zakresie 40-50zł netto/h
Przejrzyste zasady rozliczania
W przypadku pomyślnej współpracy - stałe zlecenia lub możliwość przejścia na pełny etat
Prywatną opiekę medyczną - dla chętnych

Wymagania

Wymagamy
- Ukończonych studiów technicznych (studenci z doświadczeniem rownież mile widziani)
- 2-letniego doświadczenia z Java EE
- Doświadczenie z Serwerami aplikacji (np. GlassFish), bazami danych (np. PostgreSQL),
- Doświadczenie z MongoDB będzie dodatkowym atutem
- Znajomość AngularJS będzie dodatkowym atutem
- Twojej dostępności do 4 godzin dziennie
- Sporadycznych (ok 2/miesiąc) wizyt w biurze klienta w Krakowie w celu zdania wykonanych prac oraz omówienia nowych zadań

Prezentacja firmy

Biksbit is a new generation software company providing a variety of busi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy