Java Developer - Junior Java Developer

DavisNolan

Krakow, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jako członek kilkuosobowego zespołu stosującego podejście Agile będziesz brał udział we wszystkich aspektach rozwoju oprogramowania: planowaniu, tworzeniu testów, programowaniu, przeprowadzaniu code review i refaktoryzacji.

W naszych projektach na codzień używamy technologii, takich jak: Java 8, Mockito, AssertJ, Git, Jenkins, Maven oraz Docker. W zespołach stawiamy na dzielenie się doświadczeniem oraz wspólne podejmowanie decyzji. Dobre pomysły, które usprawniają naszą pracę są wdrażane na bieżąco.

Wymagania

• Bardzo dobra umiejętność programowania w języku Java
• Praktyczna znajomość algorytmów i struktur danych
• Doświadczenie w tworzeniu testów
• Umiejętność pisania czystego, testowalnego kodu (SOLID, DRY, KISS)
• Wiedza na temat relacyjnych baz danych i języka SQL
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziana znajomość:
• Pojęć i technologii związanych z Big Data i hurtowniami danych
• Technologii generowania parserów (ANTLR)
• Frameworków: Hibernate, Spring

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, lekcje
angielskiego, imprezy firmowe, regularne lunche i świeże owoce
• Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
• Dogodna lokalizacja w centrum miasta
• Fun room
• Najlepsza kawa ;)
• Praca w przyjaznej, nieformalnej atmosferze

Prezentacja firmy

Davis Nolan to jedna z najszybciej rozwijających się firm rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria