IT Web and Mobile Architect

Power Media

Gliwice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Gliwice

Firma naszego klienta na swoje siedziby w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji. Są jednym z największych sprzedawców oraz producentów energii elektrycznej i ciepła. Oddział w Polsce to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych.

Poszukujemy entuzjastycznego i pozytywnego architekta IT, który poprowadzi dalszy rozwój platformy internetowej i mobilnej. Rola wymaga zaplecza technologicznego z zakresu obszarów internetowych i mobilnych, a także umiejętności komunikacyjnych, co pozwoli skutecznie współpracować z jednostkami biznesowymi, zespołami technicznymi, partnerami biznesowymi i technologicznymi.

Lokalizacja: GLIWICE

Obowiązki:

  • Zrozumienie potrzeb biznesowych w celu dostarczenia zgodnych z przepisami, innowacyjnych, stabilnych i bezpiecznych rozwiązań.
  • Zarządzanie projektami i architekturą, zapewnianie jasnych i uzasadnionych decyzji.
  • Bycie partnerem technologicznym w zakresie rozwoju sieci i urządzeń mobilnych.
  • Działania w zakresie inżynierii systemów - nie tylko dostarczanie rozwiązań zgodnie z architekturą, ale także rozumienie ograniczeń i zależności pełnego środowiska IT.
  • Tworzenie technicznych map drogowych z architektami IT i zespołami programistycznym w celu kierowania rozwojem platformy mobilnej.

Idealny kandydat posiada:

  • zaplecze infrastruktury w zakresie sieci, integracji, zarządzania tożsamością i dostępem oraz bezpieczeństwa,
  • dobre zrozumienie kompleksowych tematów mobilnych (od urządzenia, przez platformę Azure, po lokalne systemy - i wszystko pomiędzy, jak zarządzanie urządzeniami mobilnymi),
  • doświadczenie we wdrażaniu aplikacji klasy korporacyjnej przy użyciu standardowych środowisk branżowych, w tym iOS, Android, Ionic, Xamarin,
  • znajomość Azure Cloud Services,
  • doświadczenie w projektowaniu i inżynierii,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość tła inżynierii systemu w celu zidentyfikowania ulepszeń i zapewnienia wyższej dostępności aplikacji,
  • chęć do współpracy,
  • biegłą znajomość języka angielskiego - zespół międzynarodowy,
  • chęć do podróży - głównie do Sztokholmu, Berlina, Hamburga, Amsterdamu.

Co firma oferuje:

  • będziesz częścią złożonego i międzynarodowego środowiska pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bonusy roczne oraz dodatki świąteczne,
  • bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Karta Multisport/pakiet MyBenefit),
  • świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne),
  • możliwości szkoleń i rozwój osobisty, duży budżet szkoleniowy,
  • zajęcia z języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • elastyczny i równoważony czas pracy,
  • możliwość Home Office,
  • elektrycznie dopasowywane biurka,
  • praca w firmie skoncentrowanej na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media