Opis stanowiska pracy

Jesteśmy twórcami jednej z pierwszych platform grywalizacyjnych w Polsce – narzędzia, które angażuje użytkowników programów lojalnościowych, aplikacji i serwisów poprzez mechanizmy znane z gier komputerowych. Wykorzystujemy zaawansowane, narzędzia i technologie (m.in. Scala, Akka, Play Framework, AngularJS, RabbitMQ, Docker, NodeJS, MongoDB).

Rozwiązywanie incydentów to dla Ciebie pestka? Uważasz, że nie ma trudnych klientów? Potrafisz zmotywować zespół... i siebie? Czujesz, że o Tobie mowa? Jeśli tak to właśnie Ciebie szukamy.

Twoje obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją powierzonych projektów
  • Rozwiązywanie problemów IT
  • Dbanie o realizację potrzeb klienta
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości rozwiązywanych incydentów
  • Kierowanie oraz motywowanie podległego zespołu pracowników

Wymagania:

  • Poparta sukcesami umiejętność zarządzania zespołem wsparcia technicznego,
  • Doświadczenie na stanowisku wsparcia IT i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych (software, hardware, network)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność efektywnej pracy z zespołem jak i z klientem
  • Nastawienie na jakość obsługi i stałą poprawę sprawności procesów
  • Samodzielność, umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
  •  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji, komunikację z klientem

Co oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do Twojego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • udział w ciekawych, zaawansowanych technologicznie projektach
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • nieograniczony dostęp do kompleksu rekreacyjnego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

SoInteractive to agencja kreatywna.<br/><br/>Zajmujemy się budowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management