IT Security Officer

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Oficera bezpieczeństwa IT. Wybrana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za poukładanie procesów bezpieczeństwa w ramach organizacji oraz wdrożenie długoterminowej strategii bezpieczeństwa w zakresie informatyki.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

* Tworzenie strategii bezpieczeństwa IT oraz nadzór nad jej realizacją
* Prowadzenie projektów w obszarze zarządzania ryzykiem IT;
* Zarządzanie BCP oraz DRP;
* Analiza zdarzeń i obsługa incydentów bezpieczeństwa IT;
* Nadzór nad implementacją narzędzi monitorowania bezpieczeństwa IT;
* Konfiguracja polityk i monitorowanie alertów w systemach monitorowania zdarzeń;
* Przeprowadzenie technicznych analiz ryzyka oraz weryfikacja istniejących mechanizmów kontroli w obszarze IT;
* Wsparcie merytoryczne administratorów w obszarze bezpieczeństwa sieci;
* Wsparcie Zarządu w obszarze bezpieczeństwa IT (w tym IT Governance oraz IT Compliance);

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne);
* Minimum 4 lata popartego sukcesami doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT;
* Praktyczna wiedza w zakresie utrzymania sieci, konfiguracji oraz administracji systemów (Windows, Linux, SQL)
* Znajomość narzędzi niezbędnych do analizy bezpieczeństwa IT;
* Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa takich jak: SIEM, DLP, RMS, PKI;
* Doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych oraz przeprowadzaniu testów i kontroli bezpieczeństwa sieci, systemów oraz aplikacji;
* Umiejętność zarządzania pracą zespołów projektowych (mile widziane certyfikaty: PMO, Prince2);
* Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz argumentacji swoich racji;
* Zdolności analityczne;
* Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (B2/C1);
* Dodatkowym atutem wybranego kandydata będzie posiadanie certyfikacji takich jak: CISM, CISA, CEH;

Oferujemy

* Pracę w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży
* Kulturę pracy opartą o zaufanie i otwartą komunikację
* Konkurencyjne wynagrodzenie
* Systemy premiowe
* Atrakcyjny pakiet szkoleń i warsztatów rozwojowych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page