Opis stanowiska pracy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

IT SALES CONSULTANT

Miejsce pracy: Lubliniec

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

prowadzenie salonu komputerowego,
przygotowanie planów sprzedaży, zarządzanie ceną i marżą dla poszczególnych produktów,
współpracę z działem sprzedaży w zakresie realizacji strategii marketingowych,
udział w targach i szkoleniach,
pozyskiwanie nowych klientów,
realizacje założonych planów sprzedażowych,
utrzymanie relacji z klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

silnej orientacji na realizację celów,
wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych,
znajomości angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie,
kreatywności.
Punktualności,
rzetelnego wykonywania powierzonych zadań,
doświadczenie w branży IT mile widziane.

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,
pakiet szkoleń,
możliwości rozwoju,
umowę o pracę,
pakiet benefitów pozapłacowych,
stabilne zatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
(CV + list motywacyjny)l.
Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Wszystko rozpoczęło się od połączenia idei, pasji i zamiłowania d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż