IT Project Manager

TangramCare s.c.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

W TangramCare dzięki technologiom IT poprawiamy leczenie milionów ludzi i oszczędzamy szpitalom miliony dolarów.

Codziennie pracujemy nad tym, aby system ochrony zdrowia działał efektywniej. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie oraz zaawansowane metody sztucznej inteligencji i analizy danych. W naszych rozwiązaniach ogromny nacisk kładziemy na „user experience”.

Jeśli chcesz być częścią dużej zmiany w systemie ochrony zdrowia, dołącz do nas jako:

IT PROJECT MANAGER

Szukamy Ciebie, jeśli:

- masz doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu i jesteś doskonale zorganizowany,

- myślisz racjonalnie, cenisz kreatywność, jesteś skuteczny i produktywny,

- swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,

- na pierwszym miejscu stawiasz potrzeby klienta,

- bardziej pasujesz do energicznego start-up’u niż do korporacji.

Dodatkowo, świetnie jeśli umiesz programować w jednym z języków „Java”, „C++”, „Python”.

Oferujemy Ci:

- pracę w międzynarodowym zespole i szansę na wyjazd do Los Angeles, głównej siedziby firmy,

- możliwość rozwoju w firmie, której założycielami są osoby z ogromnym doświadczeniem i potwierdzoną skutecznością w rozwijaniu biznesu w branży „healthcare” w USA,

- ambitne projekty, które zmieniają system ochrony zdrowia i poprawiają życie milionów ludzi,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Białystok

Jeśli czujesz, że będziesz świetnie pasował do naszego zespołu, porozmawiajmy o Twojej przyszłości w TangramCare. Wykorzystaj swój talent do realizowania ważnych projektów.

Prezentacja firmy

W TangramCare dzięki technologiom IT poprawiamy leczenie milionów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management