IT Project Manager / Kierownik projektów IT

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta zlokalizowanego w centrum Wrocławia poszukujemy doświadczonych Project Managerów ze znajomością j. angielskiego do bezpośredniej współpracy (nie outsourcing).

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie projektów realizowanych dla klientów przy ścisłym współudziale działów: R&D, Sprzedaży, Zakupów, Jakości i Inżynierii produkcji;
  • Planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonych projektów;
  • Planowanie i kontrola budżetu prowadzonych projektów;
  • Określanie i mierzenie ryzyka realizowanego projektu oraz ustalanie z Klientem „dopuszczalnych odstępstw";
  • Prowadzenie dokumentacji projektów;
  • Zapewnienie należytej komunikacji w ramach grupy projektowej, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej komunikacji z Klientem, którego projekt dotyczy;
  • Stała analiza wyników prac grupy projektowej i podejmowanie odpowiednich działań korygujących;
  • Analiza i weryfikacja wyników prac wdrożeniowych oraz zapewnienie wsparcia realizacji projektu w fazie produkcji seryjnej.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (w zakresie elektroniki, mechaniki lub automatyki)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • 2-3 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rozwojowych dla klientów zewnętrznych (od fazy design)
  • Doświadczenia we wdrażaniu produktów wielkoseryjnych
  • Dobrej znajomości metodologii prowadzenia projektów (np. PMI, IPMA)
  • Zdolności organizacyjnych, umiejętności nawiązywania relacji, odpowiedzialności.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Ukończone studia podyplomowe w zakresie prowadzenia projektów
  • Certyfikat PMP
  • Znajomość SAP R/3 i Lotus Notes
  • Gotowość do odbywania krótkich wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Bezpośrednią, stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę (nie outsourcing)
  • Pakiety: Medyczny, Socjalny, Karta Multisport
  • Szkolenia specjalistyczne i językowe - możliwość rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w miłej atmosferze, świetnych warunkach i dogodnej lokalizacji
  • Międzynarodowe środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media