IT Project Consultant/ Specjalista ds. wdrożeń IT (m/k)

LIS Polska Sp. zo.o.

Pszczyna, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa LIS - Logistics Information Systems jest wiodącym producentem zintegrowanych systemów informatycznych dla transportu, spedycji i logistyki w krajach europejskich. Od ponad 37 lat rozwijamy i oferujemy specjalistyczne oprogramowanie do planowania transportu TMS WinSped®, zarządzania flotą oraz zintegrowany portal dla zleceniodawców i przewoźników WebSped®.

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracowników z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do działu project management.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzenie wdrożenia naszego systemu dla transportu, spedycji i logistyki u klientów
  • Analiza wymagań klienta
  • Bieżąca obsługa klienta
  • Wsparcie klienta w zakresie optymalizacji procesów biznesowych z pomocą oprogramowania WinSped
  • Udział w rozwoju systemu WinSped ®

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe (mile widziana informatyka, logistyka - idealnie z doświadczeniem zawodowym)
  • Dobra znajomość IT i/lub procesów logistycznych
  • Umiejętność szybkiej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji, możliwość praktykowania języka obcego
  • Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach
  • Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętnosci wynagrodzenie
  • Laptop, telefon komórkowy
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Komfortowe, nowoczesne biuro w centrum Pszczyny, dobrą atmosferę w miejscu pracy oraz spotkania integracyjne dwa razy w roku.

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i /lub niemieckim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.

Administratorem danych osobowych jest:

LIS Polska Sp. z o.o., Piastowska 8, 43-200 Pszczyna, NIP: 638 181 41 96

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:

zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji

Prezentacja firmy

Firma z branży IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca IT - Konsulting