Opis stanowiska pracy

• nadzór oraz koordynowanie prac programistów, grafików i innych osób związanych z projektowaniem i implementacją stron i systemów www.
• nadzorowanie procesu projektowania oraz wdrażania nowych systemów oraz poprawek do istniejących systemów
• współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi wybrane projekty
• współpraca i koordynowanie prac firm zewnętrznych zajmujących się marketingiem internetowym

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: informatyka, marketing, zarządzanie
• doświadczenie w pracy z systemami e-commerce: B2C i B2B
• doświadczenie we wdrażaniu i nadzorowaniu nowych systemów informatycznych
• podstawowa wiedza na temat marketingu w Social Mediach
• doświadczenie w pracy z narzędziami do analizy ruchu w internecie (Google Analytics) oraz oprogramowaniem do marketingu internetowego (adwords, newsletter)
• umiejętność prowadzenia korespondencji oraz telefonicznego rozwiązywania problemów,
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym,
• umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność, systematyczność, terminowość,
• dyspozycyjność
• kreatywność
• płynna obsługa komputera ze znajomością pakietu MS Office
• podstawowe umiejętności związane z administracją komputerów opartych na systemie operacyjnym Windows
• prawo jazdy

Mile widziane:
• znajomość podstaw języka PHP, HTML, CSS oraz struktur i działania baz danych
• doświadczenie w testowaniu aplikacji
• znajomość podstawowych procesów towarzyszących sprzedaży w internecie
• doświadczenie we współpracy z firmami zajmującymi się pozycjonowaniem

Oferujemy:
• stabilną posadę na umowę o prace z możliwością ciągłego rozwoju
• pracę w młodym i kreatywnym zespole
• dodatkowe finansowanie szkoleń
• ciągłe podnoszenie kwalifikacji
• możliwość realizowania własnych pomysłów

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką, która zarządza kilkoma dużymi p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management