IT Infrastructure Manager

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko IT Infrastructure Manager

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zapotrzebowaniem na usługi infrastrukturalne (infrastructure demand management)
  • Planowanie zapotrzebowania na usługi infrastrukturalne na podstawie danych operacyjnych
  • Ustalanie priorytetów operacyjnych w ustalonych okresach
  • Mapowanie zapotrzebowania na bazie ustalonego budżetu
  • Zarządzanie nadzorem nad infrastrukturą
  • Implementacja i zarządzanie zmianami w procesie kontroli dostarczania usługi
  • Tworzenie metryk opisujących dostarczaną usługę (SLA, koszty)
  • Zarządzanie procesem dostarczenia usługi
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi (stałe utrzymanie i wsparcie systemu)
  • Współpraca ze specjalistami IT (dostarczenie rozwiązań problemów technicznych występujących w cyklu życia systemu)
  • Nadzór nad zmianami w architekturze serwisu
  • Zarządzanie relacjami z zewnętrznymi vendorami (praca nad optymalizacją wydajności i kosztów)
  • Nadzór nad jakością dokumentacji projektowej, procesu, instrukcji roboczych
  • Zarządzanie kilkoma projektami jednocześnie, koordynacja procesu dostarczania właściwej infrastruktury zgodnie z budżetem

Wymagania:

  • Stopień BA lub BS z informatyki lub podobnego kierunku - wymóg minimalny
  • Certyfikat PMP/PMI lub Prince 2
  • Certyfikat ITIL Foundation
  • Doświadczenie w pracy w środowisku aplikacji biznesowych (bezpieczeństwo, voice/video systems, protokoły)
  • Doświadczenie w tworzeniu SLA – umiejętność współpracy na poziomie głównych dostawców usług (spotkania, sesje walidacyjne)
  • Duże zdolności analityczne
  • Nastawienie na logiczne myślenie, opieranie działania na faktach

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bezpłatne obiady oraz inne benefity
  • Dogodną lokalizację firmy
  • Pracę w miłej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media