IT helpdesk z językiem angielskim i/lub niemieckim, francuskim, holenderskim

Antal SSC/BPO

Łódź, łódzkie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:

Zdalne wsparcie techniczne dla naszych Klientów w zakresie systemów
operacyjnych i aplikacji biurowych
Monitorowanie i diagnozowanie elementów aktywnych sieci
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie pozytywnych relacji z Klientami
Administracja systemami operacyjnymi
Udział w projektach wdrożeniowych

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Benefity pozapłacowe
Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w renomowanej firmie
Przyjazna i motywująca atmosfera
Szkolenia
Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

Wymagania:

Chęć do rozwoju w IT support
Doświadczenie na podobnym stanowisku/ wykształcenie kierunkowe mile
widziane
Znajomość obsługi technicznej sprzętu komputerowego
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną
komunikację w mowie i w piśmie
Znajomość języka niemieckiego/ holenderskiego lub francuskiego mile widziana

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl