Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować:

IT Business Analyst to specjalista w zbieraniu i analizowaniu wymagań biznesowych projektów IT. W HeadChannel będziesz pracował w projektach bespoke dla klientów z Wielkiej Brytanii. Twoje główne zadania będą polegały na zdalnej lub bezpośredniej współpracy z klientem w celu pozyskania wymagań, ich analizie oraz współpracy z architektem systemowym w celu wypracowania najlepszego rozwiązania dla klienta. W Enterprise Architect będziesz dokumentował projekty a na sesji planistycznej przedstawiał je zespołowi.

Będziesz odpowiedzialny za:
• budowanie specyfikacji projektowej zgodnie z ustalonym standardem
• wspieranie klienta w rozpoznaniu i doprecyzowaniu potrzeb
• definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania
• przełożenie biznesowych potrzeb klienta na język zrozumiały dla zespołu programistycznego
• tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową
• budowanie wiedzy domenowej w zespole
• reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Co oferujemy:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze godzin
• Budżet szkoleniowy i jeden dzień w miesiącu przeznaczony na szkolenia
• Wyjazdy integracyjne
• Lekcje j. angielskiego
• Możliwość pracy z domu - max 2 dni w tygodniu
• Prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodziny
• Grupowe ubezpieczenie
• Karty Multisport lub dofinansowanie do hobby
• Indywidualny coaching
• Miejsce parkingowe w centrum Katowic

Wymagania

Czym musisz się pochwalić:
• kilkuletnim doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych
• znajomością notacji UML
• analitycznym myśleniem
• bardzo dobrymi umiejętności interpersonalnymi – komunikatywnością, proaktywnością oraz samodzielnością
• bardzo dobrą znajomością języka angielskiego ze względu na współpracę z klientami z Wielkiej Brytanii

Fajnie, jeśli będziesz:
• znał zwinne metodyki tworzenia oprogramowania (SCRUM)
• znał oprogramowanie Enterprise Architect lub inne oprogramowania do zarządzania wymaganiam

Prezentacja firmy

Firma HeadChannel Ltd. (http://www.headchannel.co.uk) jest firmą zajmują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy