Linux Systems Engineer

Workforce Logiq

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji stałych oraz świadczymy usługi leasingu pracowniczego. Poszukujemy zarówno specjalistów IT, jak i pracowników szczebla wyższego. Aktualnie dla naszego klienta z branży IT, poszukujemy Linux Systems Engineera

Obowiązki:

• Instalacja, utrzymanie I zarządzanie systemami Redhat I serwisami

• Pisanie skryptów w języku Bash.

• Adaptacja, rozwój i utrzymanie middleware

• Instalacja, konfiguracja I monitorowanie środowisk.

• Planowanie I wykonywanie odzyskiwania danych.

• Tworzenie dokumentacji technicznej

• Proponowanie I tworzenie nowych rozwiązań

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej organizacji

• Prywatną opiekę medyczną

• Kursy językowe

• Kartę Multisport

• Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów

• Umowę B2B lub umowę o pracę

Wymagania

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość Linux Redhat i języka skryptowego Bash

• Umiejętność konfiguracji web serwerów APACHE, TOMCAT, JBOSS

• Doświadczenie w pisaniu skryptów (Perl, Python, Shell lub K Shell) – mile widziane

• Doświadczenie w pracy z bazami danych – mile widziane

• Doświadczenie w administracji siecią CISCO/IP – mile widziane

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości