Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/08/2016.

IT Administrator

Białystok, podlaskie

SMT Software Services S.A.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • Administracja urządzeniami sieciowymi w biurach SMT oraz w centrach hostingowych
  • Konfiguracja switchy, routerów, firewalli, tunelów VPN
  • Administracja serwerami i środowiskiem wirtualnym VSpehre / HyperV
  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych (Windows/Linux/MacOs)
  • Wsparcie IT dla projektów realizowanych przez firmę oraz dla współpracowników

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Linux
  • Bardzo dobra znajomość PowerShell, Perl oraz WMI
  • Znajomość technologii do wirtualizacji – Hyper-V lub VMware Server
  • Znajomość relacyjnych baz danych – Oracle, MS SQL
  • Znajomość zasad budowy i funkcjonowania sieci TCP/IP
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Świadczymy usługi... tworzenia oprogramowania oraz wspieramy zespoły IT naszymi specjalistami. Pracujemy dla wielu czołowych klientów z różnych branż, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Nasz zespół liczy około 700 osób rozlokowanych w 7 centrach developerskich. Posiadamy oddziały w Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Rozwijamy się w ogromnym tempie i to samo umożliwiamy naszym pracownikom. Nie jesteśmy skostniałą korporacją, nie znajdziesz tu monotonii, za to spotkasz świetnych fachowców, z którymi warto współpracować.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems