Antal IT Sales/Tech
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

iOS Developer

Miejsce pracy: WROCŁAW

Aktualnie wspieram międzynarodową firmę w rekrutacji na stanowisko iOS developera.
Klientem końcowym jest skandynawska firma należąca do największych firm europejskich tworząc oprogramowania na zlecenie. Firma działa również na rynku outsourcingu, świadcząc usługi firmom w zakresie np. sieci komputerowych, serwerów, baz danych itp. Głównym rynkiem operacji firmy jest telekomunikacja i multimedia, bankowość, opieka zdrowotna oraz energetyka.

Lokalizacja: okolice centrum/ dworzec PKP
Stanowisko: iOS developer
Zadania:
• Projektowanie i rozwój aplikacji na iPady i iPhony,
• uczestnictwo w architekturze systemu projektowania i rozwoju,
• prowadzenie dla całego cyklu rozwoju produktu, począwszy od zbierania wymagań do wdrożenia produktu,
• doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM

Wymagania:
- znajomość Objective C i/lub Swift
- znajomość OOA/OOD oraz wzorców projektowych
- znajomość frameworków: XCode, Testflight lub podobnych
-doświadczenie w testowaniu oprogramowania
-znajomość metodologii zwinnych
- płynna znajomość angielskiego

Mile widziane:
- znajomość protokołów internetowych, web / API Społecznych i JSON / XML
-znajomość łączność na poziomie aplikacji (Bluetooth, Wi-Fi, NFC)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl