Billennium Sp. z o.o.

iOS Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:
- Projekt będzie realizowany dla Klienta z branży finansowej. Rola w projekcie - Senior Developer/Projektant. Prace będą polegać na developmencie mobilnej aplikacji banku na iPhone.

Wymagania:
- Minimum dwuletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu na platformę iOS;
- Biegła znajomość Swift;
- Dobra znajomość frameworków Networking, Core Data oraz Push notifications;
- Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT;
- Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego;
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server;
- Umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych, szczególnie pod kątem iOS.

Oferujemy:
- Pracę przy ciekawym projekcie;
- Długoterminową współpracę;
- Możliwość wyboru formy współpracy;
- Pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.