Opis stanowiska pracy

TOMS Polska poszukuje inżynierów projektu, którzy wezmą udział w tworzeniu naszej nowej prestiżowej inwestycji – w budowie fabryki czekolady w Nowej Soli.

Jako Inżynier Projektu będziesz odpowiedzialny za wykonywanie zleconych zadań w ramach projektu budowy nowego zakładu produkcyjnego w Nowej Soli.

Poszukujemy osób z różnorodną wiedzą inżynierską i know-how, szczególnie w zakresie inżynierii mechanicznej i inżynierii procesowej.

 Dziedziny inżynierii projektowej, w ramach których szukamy pracowników, to:

  • Centralne oraz lokalne systemy użytkowe na liniach produkcyjnych i innych urządzeniach
  • Wyposażenie procesowe w nowej fabryce
  • Linie produkcyjne w nowej fabryce
  • Systemy monitorowania energii
  • Wyposażenie procesowe i produkcyjne w nowym zakładzie
  • Instalacje elektryczne dla nowych linii i urządzeń

Wymagania

Kwalifikacje, których wymagamy, to:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży związanej z produkcją żywności lub podobne
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy związane z budową nowego zakładu produkcyjnego
  • Specjalizacja – ogólne systemy produkcyjne
  • Praktyczna znajomość programu AutoCad
  • Biegła znajomość programu MS Excel
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

 Oferujemy:

  • Możliwość wzięcia udziału w procesie tworzenia nowego zakładu od początku jego budowy
  • Praca pełna wyzwań, interesujących projektów w przyjaznym środowisku
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

TOMS jest największym producentem czekolady w Danii.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji