Inżynier Wsparcia Technicznego

Hydropress

Wrocław, dolnośląskie

Hydropress

Od: Hydropress
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

• ukończone studia wyższe o profilu technicznym;

• znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej;

• biegła obsługa programów AutoCad oraz Inventor;

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej i zasad jej tworzenia;

• kreatywność, otwartość na nowe pomysły i wyzwania;

• dokładność i skrupulatność;

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

• prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

• współdziałanie z zespołem handlowców celem technicznej obsługi zapotrzebowania klientów;

• doradztwo i dobór właściwych rozwiązań dla nowoprojektowanych maszyn i urządzeń;

• współpraca przy wdrażaniu nowych projektów do produkcji;

• tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną;

• terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań;

• prowadzenie działań ukierunkowanych na poszerzanie obecnej oferty firmy.

Firma oferuje:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

• atrakcyjne wynagrodzenie;

• niezbędne narzędzia pracy;

• możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia zawodowego;

• duży zakres samodzielności.

Hydropress