Opis stanowiska pracy

Inżynier wsparcia techniczego
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Hitachi ID Systems w
osiągnięciu strategicznych celów jako, że Firma odczuwa wysoki popyt na swoje
innowacyjne rozwiązania w dziedzinie zarządzania tożsamością. Szukamy osób,
które wspomogą klientów we wdrożeniach i zarządzaniu ich oprogramowaniem, a
także będą wsparciem pierwszego poziomu po wdrożeniu.
Kandydat dołączy do naszego zespołu Hitachi Europe Ltd. w Warszawie. Jako
członek Hitachi możesz liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość
rozwoju. Współpraca możliwa wyłącznie w formie kontraktu B2B.
Obowiązki:
 Wsparcie dla administratorów rozwiązań Hitachi ID u klientów europejskich
 Tworzenie oraz wdrażanie rozwiązań na bazie produktów Hitachi ID Systems
wraz z pisaniem skryptów
 Tworzenie rozwiązań integracji systemów IAM według wymagań klientów
 Praca nad projektem IAM we wszystkich jego fazach życia
 Wsparcie dla klientów po wdrożeniu rozwiązania IAM
 Okresowe podróże (Europa, Kanada)
Wymagania:
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 3 lata doświadczenia w administracji systemem Windows Server 2008-
2012
 3 lata doświadczenia w administracji systemami UNIX/Linux
(preferowany Debian)
 2 lata doświadczenia w administracji serwerem IIS 7.0 lub nowszym
 2 lata doświadczenia w administracji serwerem Apache Web Server
 2 lata doświadczenia w administracji Active Directory
 Znajomość języka skryptowego (np. Python) lub dowolnego języka
programowania
 Znajomość zapytań SQL
 Znajomość zagadnień sieciowych (protokoły, porty, adresowanie,
usługi)
Dodatkowe atuty:
 Doświadczenie w administracji bazami danych (np. MS SQL, Oracle)
 Znajomość zagadnień wirtualizacji
 Wiedza na temat wdrażania i utrzymania aplikacji
Wyślij do nas w formacie PDF swoje CV oraz list motywacyjny w języku polskim i
angielskim

Prezentacja firmy

Hitachi jest wiodącym dostawcą rozwiązań do zarządzania tożsamośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy