Inżynier wsparcia technicznego

Hydropress

Elbląg, Wrocław, dolnośląskie

Hydropress

Od: Hydropress
Miejsce pracy: Elbląg, Wrocław

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe o profilu technicznym;
  • znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej;
  • biegła obsługa programów AutoCad oraz Inventor;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i zasad jej tworzenia;
  • kreatywność, otwartość na nowe pomysły i wyzwania;
  • dokładność i skrupulatność;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • współdziałanie z zespołem handlowców celem technicznej obsługi zapotrzebowania klientów;
  • doradztwo i dobór właściwych rozwiązań dla nowoprojektowanych maszyn i urządzeń;
  • współpraca przy wdrażaniu nowych projektów do produkcji;
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań;
  • prowadzenie działań ukierunkowanych na poszerzanie obecnej oferty firmy.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju osobistego i doskonalenia zawodowego;
  • duży zakres samodzielności.
Hydropress