Opis stanowiska pracy

Do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera wsparcia technicznego.
Do obowiązków pracownika należeć będzie:

- świadczenie usługi pomocy techniczna użytkownikom naszego oprogramowania
- lokalizacja oprogramowania oraz tworzenie kompilacji
- testowanie aplikacji
- tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe
- dobra znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux oraz Mac OS X
- dobra znajomość środowiska VMWare
- dobra znajomość XHTML, CSS, C++, Python
- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- komunikatywność
- prawo jazdy kat. B
- atutem będzie doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Paragon-Software Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem firmy P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2011
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 400PLN - 1 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy