Inżynier wsparcia technicznego w dziale fotowoltaiki)

EMITER Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Emiter od 27 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją nowych technologii w elektrycznych instalacjach budynkowych ( okablowanie strukturalne, inteligentny dom, fotowoltaika ). Firma propaguje swoje rozwiązania poprzez współpracę z projektantami, instalatorami i dystrybucją elektrotechniczną.

W zakresie fotowoltaiki Emiter jest oficjalnym dystrybutorem producentów: Solaredge, Zeversolar, Lorenz, Seaward.

Poszukujemy osoby, która zajmie się zagadnieniami technicznymi w zakresie fotowoltaiki, wspierając dystrybucję i obsługę rynku inwestycyjnego.

zakres obowiązków:

  • wykonywanie ofert instalacji fotowoltaicznych
  • audyty i odbiory końcowe instalacji fotowoltaicznych
  • szkolenia techniczne i produktowe
  • wsparcie techniczne dla dystrybucji i instalatorów

wymagania:

  • wyższe techniczne, wydział elektryczny (znajomość zagadnień związanych z instalacjami elektrycznymi w budynkach),
  • dobra znajomość programów Excel, Word,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. średnio-zaawansowanym
  • prawo jazdy kat. B

mile widziane:

  • znajomość zagadnień z fotowoltaiki
  • znajomość zagadnień okablowania strukturalnego
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych,
  • znajomość programów CAD,

oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premią od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wprowadzenie do pracy pod nadzorem doświadczonej kadry
  • rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach technicznych i produktowych u renomowanych europejskich producentów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym uzyskania uprawnień projektowych i wykonawczych w zakresie instalacji fotowoltaicznych, sieci teleinformatycznych, inteligentnego budynku

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

EMITER istnieje na rynku elektroinstalacyjnym od 20 lat.<br/>Głównym cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Badania / Rozwój, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne