Inżynier Wsparcia Sprzedaży ds. sieci IP

Sprint S.A.

Gdańsk, Warszawa, Kraków, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • techniczne wsparcie sprzedaży i realizacja wdrożeń systemow informatycznych w zakresie sprzętu i oprogramowania sieciowego
  • kształtowanie oferty firmy w zakresie prowadzonego produktu
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i przygotowanie materiału ofertowego w branży teleinformatycznej (systemy i sieci komputerowe, sprzęt sieciowy, systemy zarządzania, bezpieczeństwo sieci komputerowych, systemy wirtualizacji środowiska informatycznego)
  • współpraca z wydziałem sprzedaży w zakresie przygotowania materiału ofertowego (analiza potrzeb, wstępne koncepcje rozwiązań, weryfikacja techniczna materiałów przetargowych otrzymanych od zamawiającego)
  • wykonywanie projektów technicznych
  • bieżące wsparcie techniczne dla klientów
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów oferowanych przez firmę
  • wsparcie dla procesu szkolenia wewnętrznego i zewnętrznego w zakresie wdrażanych systemów informatycznych
  • prowadzenie szkoleń z konfiguracji firewalli, routerów i przełączników IP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka/telekomunikacja lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży teleinformatycznej min. 2 lata
  • certyfikaty potwierdzające umiejętności (CCNA, CCNP lub inne)
  • bardzo dobra znajomość technologii sieci IP, zagadnień dotyczacych konfiguracji i diagnozowania sieci LAN i WAN oraz MPLS
  • znajomość protokołów routingu dynamicznego (RIP, OSPF, BGP), technologii Multicast, zabezpieczeń sieci IP (zasady działania i konfiguracji)
  • znajomość podstaw instalacji oraz konfiguracji urządzeń i aplikacji sieciowych
  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniach
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów poza miejsce zamieszkania
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2), prawo jazdy kat.B

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemów operacyjnych typu Windows Serwer i Linux/Unix oraz transmisyjnych WDM
  • doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu systemów teleinformatycznych.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, dużą samodzielność w działaniu, miłą i przyjazną atmosferę pracy z wysokiej klasy specjalistami w branży
  • możliwość bezpośredniej współpracy z wiodącymi producentami sprzętu teleinformatycznego.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 23 ust.1pkt1 ustawy z dn. 29 sierpnia 97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Prezentacja firmy

www.sprint.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Sprzedaż