Inżynier Wsparcia Informatycznego

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych na platformie Windows
  • Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • Wsparcie powdrożeniowe Klientów
  • Prowadzenie szkoleń dla Klientów

WYMAGANIA

  • Znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych
  • Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Znajomość jednej z technologii: PostgreSQL, MS SQL, Linux/ Unix, rozwiązań Cisco
  • Umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy