Opis stanowiska pracy

Do naszego biura w centrum Bielsko-Białej poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier wsparcia

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało wsparcie, testowanie i dokumentowanie dużego systemu bazodanowego dla branży meblowej

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy z bazami danych
- Komunikatywność
Mile widziane:
- znajomość języka SQL
- znajomość języka Object Pascal (Delphi/Lazarus)

Prezentacja firmy

SWIFT SOFTWARE SPÓŁKA Z.O.O. SP.K. <br/> <br/>Swift Software jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy