Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnego zakresu prac związanych z wytworzeniem nowych produktów na każdym etapie jego powstawania.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną projektu.
  • Nadzór nad produktem od wczesnej fazy projektu do zakończenia.
  • Nadzór nad pracami związanymi z wdrożeniem nowej formy do produkcji.
  • Nadzór nad budżetem narzędziowym.
  • Bieżąca współpraca z projektantami, ekspertami i specjalistami produkcji oraz z firmami wykonującymi oprzyrządowanie.
  • Nadzór nad wdrożeniem nowego produktu do sprzedaży.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych, bądź pokrewne (produkcja narzędzi, wykształcenie mechaniczne).
  • Wiedza i doświadczenie w dziedzinie form i tworzyw sztucznych.
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dużą samodzielność pracy.
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Pakiet medyczny

Prezentacja firmy

Firma Prosperplast od 1993 roku zajmuję się produkcją szerokiej g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta