Inżynier Walidacji – Laboratorium Walidacyjne (Centrum Techniczne)

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA
  • Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa, korporacyjnych, zakładowych, laboratoryjnych.
  • Uczestniczenie w uzgodnieniach zakresu testów oraz w przeglądach statusu walidacji itp., w zespołach wewnątrz organizacji jak i z klientami zewnętrznymi.
  • Wspieranie w interpretowaniu i analizowaniu wewnętrznych i zewnętrznych wymagań walidacji w celu przeniesienia ich na proces testów Laboratoryjnych.
  • Uczestniczenie i przewodzenie dyskusjom dotyczącym walidacji podczas przeglądów PDT.
  • Opracowywanie planów testów odpowiadające wprowadzanym zmianom.
  • Zarządzanie planem czasowym walidacji dla nowych programów.
  • Planowanie i zarządzanie przygotowaniem Laboratorium do wymagań testów (dostępne procedury, uchwyty specjalistyczne, przewody połączeniowe, programy komunikacji itp.).
  • Przygotowywanie specyfikacji testów (ETS) i wdrażanie ich wykonywania.
  • Rozwijanie i udoskonalanie specyfikacji testów w celu wsparcia Laboratoriów w innych lokacjach.
  • Szkolenie techników Laboratorium w celu zapewnienia całkowitego zrozumienia wymagań testów.
  • Rozwijanie i opracowywanie specjalnego oprzyrządowania odpowiednio do wymagań testów.
  • Przewodzenie dyskusjom inżynierskim podczas przeglądu projektów w oparciu o wyniki testów (DRBTR).
  • Przeprowadzanie bardziej skomplikowanych i specjalistycznych testów na komponentach lub produktach.
  • Opracowywanie raportów z testów walidacyjnych, na bazie wyników, na potrzeby zatwierdzeń wewnętrznych oraz dla klientów.
  • Koordynowanie i przekazywanie wyników i konkluzji z testów inżynierom spoza grupy roboczej (zaangażowanej w dane testy/walidacje).
  • Kierowanie testami w samochodach zgodnie z wymaganiami programu walidacji.
  • Natychmiastowe sygnalizowanie niezgodności lub niebezpiecznych trendów do kierownika laboratorium oraz zainteresowanych działów w celu podjęcia natychmiastowych działań.
  • Wspieranie innych działów w zakresie wiedzy oraz możliwości technicznych laboratorium walidacyjnego, ustalenia zakresu pomiarów / testów lub potencjalnych przyczyn problemów na wyrobach Nexteer oraz dostawców Nexteer.

WYMAGANIA
  • Wykształcenie Wyższe Techniczne, zalecane z zakresu Budowy Maszyn lub podobne.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Produktu, Inżyniera w dziale R&D, Inżyniera Walidacji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, gotowość do wyjazdów.
  • Zdolności analityczne szczególnie przy rozwiązywaniu problemów trudnych i nietypowych.
  • Umiejętności interpersonalne w nawiązywaniu dobrych relacji z ludźmi oraz precyzyjnym przekazywaniu informacji.
  • Biegła znajomość pakietu office (Word, Excel, Powerpoint).
  • Znajomość protokołów komunikacji (CAN, LAN, FlexRay),
  • Znajomość zasad GD&T oraz czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość, na poziomie uczelni technicznej, Mechaniki Teoretycznej i stosowanej, analizy wibracji, dynamiki płynów, fizyki, metalurgii, energii elektrycznej, termodynamiki, wymiany ciepła i technik produkcyjnych.

OFERUJEMY
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Liczne szkolenia, zajęcia językowe.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Dodatkowa opieka medyczna.
  • Bogaty pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", karty podarunkowe na święta, Multisport i wiele innych benefitów).
  • Atrakcyjny system wyróżnień pracowników.
  • Imprezy integracyjne.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria