Inżynier w Dziale Utrzymania Ruchu

Lumileds Poland S.A

Pabianice, łódzkie

Lumileds jest firmą globalną łączącą dwa biznesy - innowacyjną technologię LED oraz oświetlenie samochodowe.

Lumileds jest światowym liderem oświetleniowym, który oferuje swoim klientom oświetlenie samochodowe, oświetlenie ogólne oraz segment konsumencki.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice

Zakres obowiązków i zadania na ww. stanowisku:

- Monitorowanie i doskonalenie procesu prewencji linii produkcyjnych

  • Nadzór nad planem sterowania prewencji
  • Analiza czasów prewencji
  • SMED – przegląd podejścia i rozwoju
  • Nadzór nad wdrażaniem modyfikacji

- Monitorowanie i doskonalenie procesu zarządzania awariami

  • Analiza przyczyn źródłowych awarii
  • Analiza przyczyn wydłużonego czasu usuwania awarii
  • Definiowanie działań zapobiegawczych
  • Opracowywanie procedur księgi procesu (OCAP)

- Monitorowanie i doskonalenie procesu zarządzania częściami zamiennymi

  • Opracowywanie katalogów części zamiennych
  • Analiza problemów
  • Audyty i Ocena dostawcy
  • Monitorowanie kosztów zużycia części zamiennych

- Opracowanie instrukcji i innych dokumentów zgodnie z wymaganiami norm ISO/TS 16949;2009

- Nadzór nad dokumentami działu utrzymania ruchu

- Nadzór nad wprowadzaniem/usuwaniem części do/z magazynu

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika, budowa maszyn),
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale inżynieryjnym lub dziale utrzymania ruchu,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej znajomość programu Inventor,
  • Znajomość podstaw instalacji pneumatycznych,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Uprawnienia SEP do 1kV D+E,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
  • Znajomość metodologii TPM i narzędzi LEAN,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie będącej liderem oświetlenia samochodowego, działającej na rynku od ponad 90 lat
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Karta Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce
  • Prywatą opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Osoby zainteresowane aplikowaniem na powyższe stanowiska prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mailowy za pomocą opcji "Aplikuj", po prawej stronie ogłoszenia.