ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier w dziale rozwoju

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Nowogrodziec, Wykroty

Miejsce pracy: Wykroty

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Duży i realny wpływ na rozwój firmy w Polsce - budowanie działu rozwoju od podstaw w oddziale firmy w Polsce
  • Duża autonomia stanowiska
  • Laptop, telefon służbowy
  • Premia frekwencyjna
  • Benefity pozapłacowe: LUX MED, dodatkowe ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość narzędzi CAD (AutoCAD, SolidWorks)

Zadania:

  • Projektowanie nowych produktów, optymalizacja produktów już istniejących oraz praca nad rozwojem nowych technologii dla rozwiązań technik przeładunkowych
  • Dobór materiałów i technologii
  • Modelowanie 3D oraz weryfikacja konstrukcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials