Opis stanowiska pracy

Elica Group Polska to światowy lider w produkcji okapów kuchennych i silników wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego.

Obecnie, do naszego zakładu w Jelczu-Laskowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

• proponowanie działań optymalizacyjnych związanych z utrzymaniem ruchu

• współpraca z działem inżynieringu w optymalizacji pracy maszyn

• wsparcie rozwoju projektu World Class Manufacturing

• konserwacja planowana maszyn

• wsparcie w codziennych obowiązkach działu UR

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, mechanika)

• minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu

• znajomość jezyka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

• praktyczna znajomość zagadnień z zakresu lean manufacturing

• uprawnienia SEP E1 będą dodatkoym atutem

• doświadczenie w prowadzeniu projektów będzie dodatkowym atutem

• samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

• pakiet benefitów,

• interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole,

• szerokie możliwości rozwoju.

Wymagania

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria