Inżynier Testów Produktu i Materiału

HRK S.A.

Gdynia, Pruszcz Gdański, pomorskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest firma, która kupiła nową halę produkcyjną, gdzie ropoczyna produkcję nowego prototypowego produktu. W związku z tym projektem poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Inżynier Testów Produktu i MateriałuMiejsce pracy: Gdynia, Pruszcz Gdański
Cel stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera Testu Produktu i Materiału będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie badań komponentów prototypowych w różnych warunkach np. dużej lub niskiej temperaturze, wilgotności oraz testów wytrzymałościowych, ściernych itp. Będzie opisywać wyniki oraz tworzyć dokumentacje techniczną.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie oraz wykonywanie badań komponentów zgodnie z wymaganiami,
  • Układanie harmonogramów badań,
  • Tworzenie procedur badawczych,
  • Tworzenie dokumentacji do walidacji nowych produktów,
  • Opracowywanie raportów z badań,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Koordynacja projektów walidacyjnych i utrzymywanie kontaktów z dostawcami i klientami
  • Zarządzanie wszystkimi elementami oprzyrządowania potrzebnymi do wykonywania testów aktualnie produkowanych produktów, zamawianie oprzyrządowania,
  • Zarządzanie oraz wykonywanie rysunków technicznych,
  • Przygotowywanie nowych stanowisk testowych (specyfikacja i prototyp),
  • Opieka nad stanowiskami testowymi (wprowadzanie modyfikacji),
  • Zarządzanie i usprawnianie procesów w obszarze testów,
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych oraz usprawniających.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne mile widziani doktoranci,
  • Wiedza z zakresu mechaniki oraz metrologii,
  • Bardzo dobra znajomość tworzenia, czytania i analizy dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie w projektowaniu i przeprowadzaniu testów,
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • Znajomość automatycznych systemów kontrolno-pomiarowych,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność programowania w LabView lub podobnym środowisku,
  • Umiejętność projektowania za pomocą narzędzi typu CAD,
Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach, w których wymagana jest kreatywność,
  • Interesującą pracę w zgranym zespole,
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę sportową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.